×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۸  
true
false

زرین فر معاون استاندار:واژه اقاموالصلوه  کلیه فعالیت هایی را شامل می شود  که با ترویج و توسعه این فریضه مرتبط است  و اگر  بتوان بنحو مطلوب  اقامه نماز را فرهنگ سازی کنیم  بسیاری از  آسیب های اجتماعی  برطرف  می شود  و این غیر از وظیفه شرعی به نوعی وظیفه قانونی ما نیز می باشد.

سومین نشست شورای اقامه نماز با موضوع برگزاری اجلاس استانی نماز  صبح روز شنبه در سالن جلسات معاون استانداربا حضور  اعضاء شورای اقامه نماز استان برگزار گردید.

در این جلسه آقای زرین فر  ضمن تبریک ایام ولادت حضرت محمد(ص) و هفته وحدت  اظهار نمودند که  نماز معیار  تعیین کننده افعال انسان است  و کلیه اعمال انسان  طبق  احادیث ائمه با نماز سنجیده می شود  وی با اشاره به موضوع برگزاری اجلاس استانی نماز اظهار نمود ،واژه اقاموالصلوه  کلیه فعالیت هایی را شامل می شود  که با ترویج و توسعه این فریضه مرتبط است  و اگر  بتوان بنحو مطلوب  اقامه نماز را فرهنگ سازی کنیم  بسیاری از  آسیب های اجتماعی  برطرف  می شود  و این غیر از وظیفه شرعی به نوعی وظیفه قانونی ما نیز می باشد .

بعد از سخنان زرین فر معاون استاندار ،خشنود مدیر ستاد اقامه نماز استان اجلاس استانی نماز  نسبت به تعیین زمان و مکان اجلاس استانی نماز  اشاره و اظهار نمودند در سال گذشته  استان بوشهر  با توجه به تلاش های  خوب و مناسب در سطح استان در صحن اجلاس سراسری  مورد تقدیر قرار گرفت و در  سال جاری  نیز در  این زمینه تلاش های  مناسبی صورت گرفته است از جمله  راه اندازی سایت اجلاس استانی نماز جهت دریافت آثار ، که حاکی  از فعالیت  های اداراتی از جمله استانداری ، آموزش و  پرورش سازمان تبلیغات  و دیگر نهاد های فرهنگی می باشد.

در ادامه جلسه کاظمی مدیر روابط عمومی استانداری  به فعالیت های  صورت گرفته اشاره و اظهار نمودند با توجه به برگزاری  چندین جلسه کمیته تبلیغات   و راه اندازی سایت اجلاس استانی نماز سایت اجلاس استانی جهت  دریافت  تاکنون  بیش از ۶۰ اثر به دبیرخانه اجلاس استانی ارسال شده است. در ادامه دیگر اعضاء مدعو گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در  حیطه کاری خود را بیان نمودند  که در پایان مواردی بعنوان مصوبات جلسه مطرح گردید.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false