این طرح که فرهنگ و سلامت نام دارد، در محورهای فرهنگی و تبلیغی همراه با نشاط معارفی صورت گرفت شامل اقامه نماز جماعت، حضور در کلاس های درس، جلسات پرسش و پاسخ، بیان معارف دینی در قالب داستان های کوتاه و جذاب، مسابقات و … می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، کارشناسان دینی ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طرحی تمدن ساز که زمینه شکل گیری الگوی رفتار انقلابی گری است را با اختصاص یک روز کاری خود در هفته در برخی مدارس اجرا کردند.

این طرح که فرهنگ و سلامت نام دارد، در محورهای فرهنگی و تبلیغی همراه با نشاط معارفی صورت گرفت شامل اقامه نماز جماعت، حضور در کلاس های درس، جلسات پرسش و پاسخ، بیان معارف دینی در قالب داستان های کوتاه و جذاب، مسابقات، پخش فیلم و کلیپ های کوتاه معرفتی، حضور در جشن ها و مراسم صبحگاه مدارس، شرکت در اردوهای علمی است.

چشم گیر بودن این فعالیت ها در سطح استان سبب شد تا این طرح از طرف دبیرخانه ستاد اقامه نماز کشور به عنوان تجربه برتر کشوری دعوت به نماز مورد تجلیل قرار گیرد و در همین راستا از حجت الاسلام مجتبی احمدی دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مهمان ویژه بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز تقدیر شد.

این طرح پس از سخنرانی رئیس جمهور توسط حجت الاسلام قادری عضو هیات اندیشه ورز این مجموعه ارائه و مورد تایید رئیس ستاد اقامه نماز کشور قرار گرفت.