×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش روابط عمومی  ستاداقامه نماز استان بوشهر ،اولین جلسه مسئولین روابط عمومی  ادرات استان با حضوردکتر خورشیدی  معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر  در سالن اجتماعات کوثر استانداری برگزار گردید.

آقای کاظمی  مدیر کل روابط عمومی استانداری  هدف  از برگزاری  این  نشست را  فعال سازی شواری  هماهنگی روابط عمومی های  ادارت استان عنوان و گفت: بایسیتی  از ظرفیت روابط عمومی های استان در  مسیر اطلاع رسانی ،خبر دهی  و آگاه ساختن مخاطبین از حوزه فعالیتی روابط عمومی اداره مربوطه  بهره برد. وی عنوان نمود: با  فعال سازی این شورا فعالیت های  روابط عمومی های  ادارات استان در این راستا تسریع می یابد.

کاظمی به اجرای قانون دسترسی آزاد به اطلاعات اشاره کرد و یادآور شد: بخش عمده ای از این قانون به روابط عمومی ها برمیگردد و از روابط عمومی ادارات و نهادهای استان انتظار داریم با دقت و حساسیت در اجرای این قانون اهتمام ورزند.

کاظمی عنوان نمود: روابط عمومی باید  پل ارتباطی  بین ادراره و مردم باشد که دیدگاه و  انتقادات مردم را به تیم مسئول برساند چرا که روابط عمومی قلب تپنده هر سازمان و نهادی می باشد. وی در ادامه افزود، روابط عمومی های  ادارت و نهادها  از این پس  طبق ملاک های  مربوطه ارزیابی و در  پایان  از  روابط  عمومی های فعال ادارت  با حضور استاندار  تقدیر بعمل  خواهد آمد.

خورشیدی  معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر در این نشست اظهار نمود : بایستی  در  ارتباط با  حوزه روابط عمومی جایگاه ویژه مسئولین این حوزه بهتر شناخته شود و  مدیران دستگاه های اجرایی با مسئولین روابط عموم ها ارتباط تنگاتنگی داشته باشند. خورشیدی  افزود:  روابط عمومی ها باید  در مسئولیت خود  حرفه ای باشند  و با نرم افزاره و اطلاعات روز روابط عمومی  آگاهی کامل  داشته باشند ، چرا که  مخاطبین ادارات با کسی که در حوزه مسئولیت خود او را  حرفه ای می بینند بهتر ارتباط برقرار می کند.

خورشیدی با اشاره به تشکیل شورای هماهنگی روابط عمومی استان بوشهر اضافه کرد: تشکیل این شورا گامی موثر برای هم پوشانی و هم افزایی دستگاه های اجرایی است و امیدواریم روز به روز شاهد موفقیت بیشتر در این عرصه باشیم.
معاون سیاسی استاندار بوشهر خواستار ارائه آموزشهای مورد نیاز کارکنان روابط عمومی ها شد و تصریح کرد: استفاده از اساتید مجرب و با کیفیت و برگزاری منظم این دوره های آموزشی مورد تاکید است.وی بر لزوم ارتقای وضعیت و جایگاه روابط عمومی ها تاکید کرد و افزود : تقویت روابط عمومی ها موجب موفقیت بیشتر دستگاه‌ها و سازمان ها می شود.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false