×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۱ آذر - ۱۳۹۷  
true
false

سومین جلسه منطقه ۳ کشور با حضور مدیران مناطق روز پنجشنبه مورخه ۹۶/۸/۴  به میزبانی ستاد اقامه نماز استان بوشهر برگزار گردید.

در ابتدا بعد از تلاوت ایاتی از قران کریم  حاج آقا خشنود مدیر ستاد اقامه نماز استان بوشهر  ضمن خیر مقدم  اظهار نمودند که با توجه به  دستورالعمل ذکر شده در دعوتنامه  امید است بتوان با همفکری  مدیران محترم  منطقه به راه کار مناسبی جهت ارائه به ستاد مرکز در خصوص  برنامه ریزی در  تشکیل مجمع خیرین مسجد ساز در استان ها برسیم.

در ادامه اقای ذوالانوار مدیر منطقه ۳ کشور  نیز ضمنبیان مطالبی کلی از برنامه های ستاد اقامه نماز کشور اظهار نمودند که در تمامی این سال ها  ستاد مرکز با همکاری استانها  برنامه های متعددی را جهت  ترویج این فریضه الهی  انجام داده ولی مهمترین  فعالیتی که تا کنون ادامه داشته بحث  برگزاری اجلاس های سراسری نماز و در این چند سال  اجلاس های استانی بوده که به حق  یکی از  ماندگارترین کارها در خصوص  اشاعه این فریضه الهی و همچنین  اینکه بتوان در  طول یک سال برای یکی دو روز  اقدامات انجام شده در استان ها در  خصوص  ترویج نماز را در  سطح جامعه بصورت سراسری تحت پوشش  برد.

بعد از ان آقای رنجبر مدیر ستاد اصفهان با توجه به موضوع جلسه در خصوص  نامه ارسالی جناب آقای دکتر مظفر قائم مقام محترم ستاد مرکزی اقامه نماز در رابطه باتوسعه و تقویت مجمع خیرین مسجدساز در کلیه استانهای کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار دادندو هر یک از اعضاء راهکارهای پیشنهادی خود را به منظور استفاده بهتر از ظرفیت اصناف، کارخانجات و … در جهت کمک به این مجمع ارائه نمودند.

در ادامه این جلسه نیز هر یک از اعضاء پیرامون امور جاری ستادهای اقامه نماز و مشکلاتی که در برخی از بخشها وجود دارد به بحث و گفتگو پرداختند و نظرات و پیشنهادات خود را نیز به منظور پیشبرد بهتر اهداف ستاد مطرح نمودند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false