×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۴ مهر - ۱۳۹۸  
true
false

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان بوشهر دومین جلسه دبیران شهرستان ها صبح روز  پنجشنبه مورخه ۹۶/۱۲/۱۷  به میزبانی شهرستان تنگستان برگزار گردید.

 

در این جلسه خشنود مدیرستاد اقامه نمازاستان  ضمن تشریخ فعالیت های فرهنگی آموزشی انجام گرفته و تشکر از دبیران در این زمینه  بیان نمود: سال جاری در اجرای اجلاس استانی نماز با حمایت  استاندار محترم و دیگر  مسئولین استان  اجلاس استانی به نحو مطلوب برگزار گردید و بوشهر از لحاظ تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه مرکزی حائز رتبه نخست در کشور شد که استاندار بوشهر در صحن اجلاس سراسری نماز بعنوان استاندار نمونه معرفی و با حضور  وزیرآموزش و پرورش و وزارت ارتباطاتو فنآواری اطلاعات و دیگر مسئولین کشوری مورد تقدیر  قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار داشت در رابطه با موضوع  مجمع خیرین مسجد ساز  طبق آیین نامه  مربوطه ،دبیران ضمن شناسایی افراد خیر با مشورت امام جمعه و فرماندار  محترم منطقه خود نسبت به فعال سازی  مجمع در شهرستان اقدام شود.

در ادامه دبیران شهرستان ها  به تشریح فعالیت های  خود پرداختند که در این میان آقای درویشی دبیر ستاد شهرستان دیلم بیان نمود که در سال جاری با همکاری آموزش و پرورش استان از معلمان فعال در امر اقامه نماز با اهدا لوح تقدیر  از وزارت  مورد تجلیل قرار  گرفتند.

وی هچنین ابراز نمود:  از جمله انتقادات وارده بر  برنامه زوج های جوان این است که  دست دبیران اقامه نماز شهرستان ها جهت  تقدیر از این افراد بسته است  و حد اقل می بایست به این زوج های جوان هدیه ای بعنوان یادگاری از ستاد اقامه نماز اهدا شود  که این موضوع بسیار مهم  مورد غفلت ستاد مرکزی قرار گرفته و می بایست برای این افراد  جهت ترویج هر چه بهتر  فرهنگ اقامه نماز  هزینه شود.

قاسمی  امام جمعه موقت شهرستان کنگان و دبیر شهرستان در این جلسه گفت: با توجه به اینکه  برنامه های محوله به دبیران به نحو مطلوب انجام میگیرد ،دبیران ستاد اقامه نماز فعال در  پایان سال مورد  تقدیر قرار گیرند که زمینه ای تشویقی برای سایر  دبیران باشد.

در ادامه بعد از  سخنان کارشناس فرهنگی آموزشی ستاد استان  مسئول روابط عمومی ستاد استان  به تشرح برنامه های روابط عمومی  در ایام نوروز  پرداخت و  گفت با توجه به نزدیک شدن ایام نوروز  بنرهایی با موضوع نماز مسافر جهت نصب  در ورودی  شهرها و مراکز  پرجمعیت نصب شود. همچنین  برشورهایی با موضوع معرفی کانال های  تلگرامی  ستاد اقامه نماز به مقدار  کافی چاپ شده  که در ورودی  شهرها با همکاری  جمعیت هلال احمر در اختیار مسافرین نوروزی  قرار داده شود. وی  از  دبیران شهرستان  درخواست نمود که کلیه برنامه های محوله در ایام نوروز جهت درج در سایت خبری استان بصورت مصور از طریق  کانال  تلگرام روابط عمومی ارسال شود .

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*


false